Masáže s Torf-Ziegler -100%oleje a aromasvíce     Masáže s Gernétic produkty

01.09.2023

Masáže - Relax 60 a Relax 90 

luxusní kombinace masáže při které se zbavíte svých případných bolestí zad a zároveň si hluboce odpočinete-zrelaxujete.  masáž-relax-hudba-ticho. Aby nedošlo k nedorozumění a nechodily zbytečné dotazy mailem :)  -  Nejedná se o erotické  a ani tantrické masáže :) !!!  Začínám klasickou masáží -  Přesně prováděná masáž může mít vynikající účinky nejen na naše svaly, ale také na náš celkový pocit, harmonii těla a zdraví. Dotyk je jedním z nejdůležitějších a přitom často podceňovaných smyslů a lidská potřeba být dotýkán zůstává po celý život stejně velká. Při dotyku se předává energie, která je pro vyrovnaný život velmi důležitá. Systematické a léčivé doteky při masáži prokazatelně vyvolávají uvolňování endorfinů - látek ,které působí pozitivně v emociální i fyzické rovině člověka. Masáž  na začátku doplňuji akupresurou na nohou a rukou, poté doplňuji průběžně s lávovými kameny, které mi pomáhají uvolnit vaše tělo, bloky na zádech,  pak pokládám lávové kameny na záda , nohy, přikryju vás dekou a předávám energetickou terapii Reiki a Schambally 1024- která vás uvede to meditačního stavu, stavu harmonie, uvolnění. Někteří z vás mi spokojeností usínáte :) Výsledek je, že odcházíte odpočatí, rozzáření, zharmonizovaní a pro mě je ctí a potěšením , že se mi pravidelně vracíte zpět .

Peeling Au Sel - Solný peeling firmy Gernetic s esenciálním olejem v kombinaci s relaxační masáží. 

Tato procedura začíná 30min.relaxační uvolňující masáží poté následuje lehká masáž s peelingem Au Sel, poté klient zabalený odpočívá 10 min v teplém zábalu. Po ukončení se peeling odstraní mokrými žinkami a nanáší se závěrečná péče na tělo,tělový krém Vital transfer- Gernetic. Peeling Au Sell je hloubkově čistící přípravek, který odstraňuje všechny stopy nečistot z těla. Tělo čistí i energeticky. Obsahuje mořskou sůl(železo, zinek, měď....) mandlový olej, olej z hroznových semínek, olej z citronove trávy,citral... Peeling působí relaxačně, potlačuje svalovou a nervovou únavu, reminalizuje a obnovuje buňky. Je to hluboce osvěžující procedura pro tělo.

Masáž zad,šíje,nohou 45 min....

Jedná se o klasickou masáž těla s použitím  aroma oleje dle vašeho výběru.

Liftingová masáž těla, obličeje

Jedná se o zpevňující, zeštíhlující, anticelulitidní,relaxační masáž v kombinaci s přistrojem Hera Vacuum (s využitím radiofrekvence a ir červeného světla). Tuto masáž můžete brát i jako doplňkovou k balíčku Hera Vacuum -liftingové masáži.  Jedná se o liftingový zázrak, radiofrekvence proniká hluboko do pokožky a zahřívá kožní a tukové tkáně, svaly. Svaly pracují, produkují kolagen, pokožka je pevnější, omlazená, reudukují se i minimalizují vrásky,strie atd. Tonus pleti se viditelně zpevní již po první aplikaci.  V této proceduře jsou zahrnuty i další produkty dle typu pleti firmy Gernétic.

Služby

Relax 60

Relaxační aroma masáž zad,šíje,nohou,rukou v kombinaci s lávovými kameny

60min                                              990,-  

Peeling Au Sel masáž

Relaxační , detoxikační a regenerační masáž těla + solný peeling s esenciálním olejem

60 min                                                 990,-

90 min                                                1490,-

Relax 90

Relaxační aroma masáž zad,šíje,nohou, rukou v kombinaci s lávovými kameny

90 min                                              1490,-

Masáž zad a šíje, nohou

Masáž s oleji dle výběru

45min                                                  690,-

Liftingová masáž těla

Zpevňující, zeštíhlující, anticelulitidní, rehabilitační , relaxační masáž v kombinaci s přístrojem Hera Vacuum /radiofrekvence,Ir čer.světlo./

60 min                                                1290,-

90 min                                                1590,-

Liftingová masáž obličeje

Zpevňující, zeštíhlující, relaxační masáž obličeje,dekoltu v kombinaci s přístrojem Hera Vacuum /radiofrekvence, Ir červ. světlo/

60min                                             690,-

Aroma - masáž svící kokos-máta

Luxusní masáž, která vyvažuje smysly, vyrovnává a harmonizuje tělo i duši s  aroma-svící s vůní "kokos-máta".  S touto svící si můžet dopřát výjímečný wellness zážitek. Jedná se o čistě přírodní produkt složený z včelího vosku a aroma olejů z Francie od f.Pino. Díky spojení jedinečné vůně a jemného světla svíčky se vytvoří jedinečná relaxační atmosféra v celé místnosti. Po rozpuštění dostatečného množství vosku se plamen uhasí a okamžitě je tak k dispozici luxusní, hřejivý masážní přípravek, který  nanáším na vaše tělo. Relaxační aroma masáž s olejem kokos-máta, který se postará o exotický zážitek z masáže, zlepšuje také elasticitu pokožky . Při těchto masážích používám také lávové kameny, přidávám  energii ReiKi , Schambally 1024.

Kontraindikace: ihned po vydatném jídle a po nadměrné tělesné námaze, při celkovém vyčerpání, v těhotenství a šestinedělí, při výskytu infekčních chorob (viróz,horečce), při výskytu nádorového onemocnění, při kožních zánětech (vředy,plísňové choroby atd.), při kožním poranění (odřeniny, rány, bodnutí hmyzem atd.), při křečových žilách, zánětech žil, těsně po úrazech..

Jako po každé masáži je nutné pít hodně tekutin: vodu,zelený čaj. Při každé masáži se rozproudí lymfa,z těla se uvolňují toxické látky a usazeniny, které musí odejít pryč, proto je třeba hodně pít a to i následující den. Dále je vhodné po masážích nedělat žádnou činnost zatěžující svaly - prostě a jednoduše je dobré být v klidu a nechat tělo, aby pokračovalo v regeneraci.