Masáže

01.09.2023

Ve studiu najdete luxusní kombinaci masáže při které se zbavíte svých případných bolestí zad a zároveň si hluboce odpočinete-zrelaxujete.  masáž-relax-hudba-ticho. Aby nedošlo k nedorozumění a nechodili zbytečné dotazy mailem :)  -  Nejedná se o erotické masáže a ani tantrické :) !!!  Začínám klasickou masáží -  Přesně prováděná masáž může mít vynikající účinky nejen na naše svaly, ale také na náš celkový pocit, harmonii těla a zdraví. Dotyk je jedním z nejdůležitějších a přitom často podceňovaných smyslů a lidská potřeba být dotýkán zůstává po celý život stejně velká. Při dotyku se předává energie, která je pro vyrovnaný život velmi důležitá. Systematické a léčivé doteky při masáži prokazatelně vyvolávají uvolňování endorfinů - látek ,které působí pozitivně v emociální i fyzické rovině člověka. Masáž  na začátku doplňuji akupresurou na nohou a rukou, poté doplňuji průběžně s lávovými kameny, které mi pomáhají uvolnit vaše tělo, bloky na zádech,  pak pokládám lávové kameny na záda , nohy, přikryju vás dekou a předávám energetickou terapii Reiki a Schambally 1024- která vás uvede to meditačního stavu, stavu harmonie, uvolnění. Někteří z vás mi spokojeností usínáte :) Výsledek je, že odcházíte odpočatí, rozzáření, zharmonizovaní a pro mě je ctí a potěšením , že se mi pravidelně vracíte zpět .
Aroma - masáž svící kokos-máta

Luxusní masáž, která vyvažuje smysly, vyrovnává a harmonizuje tělo i duši s  aroma-svící s vůní "kokos-máta".  S touto svící si můžet dopřát výjímečný wellness zážitek. Jedná se o čistě přírodní produkt složený z včelího vosku a aroma olejů z Francie od f.Pino. Díky spojení jedinečné vůně a jemného světla svíčky se vytvoří jedinečná relaxační atmosféra v celé místnosti. Po rozpuštění dostatečného množství vosku se plamen uhasí a okamžitě je tak k dispozici luxusní, hřejivý masážní přípravek, který  nanáším na vaše tělo. Relaxační aroma masáž s olejem kokos-máta, který se postará o exotický zážitek z masáže, zlepšuje také elasticitu pokožky . Při těchto masážích používám také lávové kameny, přidávám  energii ReiKi , Schambally 1024 , v případech potřeby používám i baňky.Relaxační aroma masáž zad a šíje + láv. kameny -60min-

Relaxační aroma masáž zad a šíje, nohou,rukou + láv.kameny - 90min-

Masáž zad a šíje - 30min

Regenerační masáž zad a šíje - 60 min

Kontraindikace: ihned po vydatném jídle a po nadměrné tělesné námaze, při celkovém vyčerpání, v těhotenství a šestinedělí, při výskytu infekčních chorob (viróz,horečce), při výskytu nádorového onemocnění, při kožních zánětech (vředy,plísňové choroby atd.), při kožním poranění (odřeniny, rány, bodnutí hmyzem atd.), při křečových žilách, zánětech žil, těsně po úrazech..

Jako po každé masáži je nutné pít hodně tekutin: vodu,zelený čaj. Při každé masáži se rozproudí lymfa,z těla se uvolňují toxické látky a usazeniny, které musí odejít pryč, proto je třeba hodně pít a to i následující den. Dále je vhodné po masážích nedělat žádnou činnost zatěžující svaly - prostě a jednoduše je dobré být v klidu a nechat tělo, aby pokračovalo v regeneraci.