Masáže

12.02.2019

..Milí  moji klienti, ve studiu najdete luxusní kombinaci masáže při které se zbavíte svých případných bolestí zad a zároveň si hluboce odpočinete-zrelaxujete. Snažím se na začátku klientku-klienta seznámit z jakých částí se masáž skládá, s čím má počítat, pak je už jen následuje masáž-relax-hudba-ticho. Aby nedošlo k nedorozumění -  Nejedná se o erotické masáže!!!  Začínáme klasickou masáží -  Přesně prováděná masáž může mít vynikající účinky nejen na naše svaly, ale také na náš celkový pocit, harmonii těla a zdraví. Dotyk je jedním z nejdůležitějších a přitom často podceňovaných smyslů a lidská potřeba být dotýkán zůstává po celý život stejně velká. Při dotyku se předává energie, která je pro vyrovnaný život velmi důležitá. Systematické a léčivé doteky při masáži prokazatelně vyvolávají uvolňování endorfinů - látek ,které působí pozitivně v emociální i fyzické rovině člověka. Masáž  na začátku doplňuji akupresurou na nohou a rukou, poté doplňuji průběžně s lávovými kameny, které mi pomáhají uvolnit vaše tělo, bloky na zádech,  takto pracuji cca 45min pak pokládám lávové kameny na záda , nohy, přikryju vás dekou a předávám energetickou terapii Reiki a Schambally 1024- která vás uvede to meditačního stavu, stavu harmonie, uvolnění. Někteří z vás mi spokojeností usínáte :) Výsledek je, že odcházíte odpočatí, rozzáření, zharmonizovaní a pro mě je ctí a potěšením , že se mi pravidelně vracíte zpět .
Aroma- masáž - kokos a máta

 (PINO Pharmazeutische Präparate GmbH)

Luxusní vícesložkový čistě přírodní aromatický masážní olej s kvalitními a o pokožku pečujícími oleji. Vyzkoušejte exotickou vůni kokosového a mátového oleje. Nechte se s tímto luxusním masážním olejem přenést do tropických krajin. Pocity jako na dovolené diky opravdovému exotickému aroma zážitku z kokosu a máty. Velmi intenzivně pěstící kokosový olej a na vitamíny bohatý extrakt z kokosových ořechů uklidňují a jsou vynikající v péči o pokožku. Povzbuzující mátový olej dodává kůži energii a svěžest. Velmi kvalitní kompozice tohoto masážního oleje je doplněna o sojový olej s vyhlazujícím efektem a ochranný jojobový olej a podporuje zdraví, pružnost a hydrataci pokožky.

Kokosový olej hydratuje suchou a citlivou pokožku a zajišťuje optimální péči. Obsahuje antioxidanty a brání stárnutí pokožky. Chrání před mrazem, regeneruje i hydratuje. Mátový olej se výborně hodí na masáže. Osvěžuje, podporuje koncentraci, pročišťuje vzduch a posiluje dýchání. Účinky máty se uplatňují v rámci prevence infekcí a zánětů. Příznivě ovlivňuje rýmu a nachlazení. Pomáhá  zbavit bolesti hlavy, migrény a tiší neuralgie. Mírní svalové napětí a křeče.

Relaxační aroma masáž trvá 45 min, je kombinovaná s použitím horkých lávových kamenů a 15 min ke konci masáže klient odpočívá s lávovými kameny na zádech.


Aroma masáž tělovým olejem Orange Spirit

(PINO Pharmazeutische Präparate GmbH)

Jedná se o 100% přírodní aromatický tělový olej, s vysokým obsahem sójového, kokosového a jojobového oleje. Vhodný pro suchou a zralou pleť. Tajemná vůně esenciálních olejů západního indického santalového dřeva a aromatických pomerančů příjemně zklidní Vaše tělo i mysl. Zvláčňující -sójový, regenerační jojobový a zklidňující kokosový olej, jsou plné hodnotných látek, které jsou prospěšné pro tělo. Díky blahodárnému složení, které obsahuje tento aromatický masážní olej bude pokožka příjemně vláčná, pevná a dokonale hydratovaná. Aroma masáž trvá 45 min, je kombinovaná s použitím horkých lávových kamenů a 15 min ke konci masáže klient odpočívá s lávovými kameny na zádech.

Aroma - masáž svící kokos-máta

Luxusní masáž, která vyvažuje smysly, vyrovnává a harmonizuje tělo i duši s  aroma-svící s vůní "kokos-máta".  S touto svící si můžet dopřát výjímečný wellness zážitek. Jedná se o čistě přírodní produkt složený z včelího vosku a aroma olejů z Francie od f.Pino. Díky spojení jedinečné vůně a jemného světla svíčky se vytvoří jedinečná relaxační atmosféra v celé místnosti. Po rozpuštění dostatečného množství vosku se plamen uhasí a okamžitě je tak k dispozici luxusní, hřejivý masážní přípravek, který  nanáším na vaše tělo. Relaxační aroma masáž s olejem kokos-máta, který se postará o exotický zážitek z masáže, zlepšuje také elasticitu pokožky . Při těchto masážích používám také lávové kameny, přidávám  energii ReiKi , Schambally 1024 , v případech potřeby používám i baňky. Masáž trvá cca 45 min a 15min klient odpočívá s teplými lávovými kameny na zádech.Masáž zad a šíje + lávové kameny

Jedná se o klasické masáže, které lze provádět buď jako rekondiční a nebo relaxační. Dopředu mě prosím informujte, zda jdete pouze na relaxační masáž - odpočinout si a nebo na rekondiční masáž, kterou chcete vyřešit a zbavit se svých trápení, bolestí v zádech. V tomto případě to bude masáž klasická čili trochu více silová a může být tedy někdy v některých místech i malinko citlivější. Každopádně výsledek stojí za to - ústup bolesti. Při této klasické masáži používám -

Masážní emulzi RELAX (Schupp GmbH & Co. KG)


Vyniká vysokým obsahem přírodních éterických olejů  a je vhodná na relaxační nebo wellness masáže. Jde o  jedničku v kvalitě na trhu co se týče masážních přípravků.Má vysoký obsah  jojobového oleje, vitaminu B5 a Aloe Vera patří k exkluzivním masážním přípravkům. Speciální kompozice pouze přírodních éterických olejů ovlivňuje psychiku klienta a navozuje pocit uvolnění a uklidnění. Při těchto masážích přidávám  energii ReiKi , Schambally 1024 a v případech potřeby používám i baňky. Masáž je kombinována dle potřeby a  zakončena prohřátím s  lávovými kameny. Masáž trvá cca 50min a 10 min klient odpočívá s teplými lávovými kameny na zádech.
Kontraindikace: ihned po vydatném jídle a po nadměrné tělesné námaze, při celkovém vyčerpání, v těhotenství a šestinedělí, při výskytu infekčních chorob (viróz,horečce), při výskytu nádorového onemocnění, při kožních zánětech (vředy,plísňové choroby atd.), při kožním poranění (odřeniny, rány, bodnutí hmyzem atd.), při křečových žilách, zánětech žil, těsně po úrazech..


Jako po každé masáži je nutné pít hodně tekutin: vodu,zelený čaj. Při každé masáži se rozproudí lymfa,z těla se uvolňují toxické látky a usazeniny, které musí odejít pryč, proto je třeba hodně pít a to i následující den. Dále je vhodné po masážích nedělat žádnou činnost zatěžující svaly - prostě a jednoduše je dobré být v klidu a nechat tělo, aby pokračovalo v regeneraci.