Manikůra, P-shine, nehtová modeláž gellaky -  CND Shellac,  Cupio, GlamLac, Laif, akrypudry CND, NailArt

01.09.2023

V mém studiu používám pouze kvalitní originál produkty top značek,  CND, Laif, Cupio, Glamlac, ... akrygely, akrypudry CND pouze bez methylmetacrylátu, bez EMA a MMA (který poznáte podle nižších  cen, a specifického zápachu, leptá nehty, rozrušuje strukturu nehtu a lůžka. Od těchto kvalitních produktů se odvíjí i cena.  Snažím se navrhnout a přizpůsobit materiál k daným nehtům klientky aby byl nehet co nejvíce šetřen a zároveň se dosáhlo co nejlepšího top efektu podle jejího přání. 

Celková aplikace gelových nehtů trvá  cca 2hodiny.Manikúra je určena všem , kteří dobře vědí, že pečlivě a kompletně upravené nehty jsou jejich vizitkou. Nabízím vám profesionální ošetření nehtů kvalitními přípravky (Cuccino,CND,Shellac,P-shine...) schopnými zlepšit vzhled i zdraví vašich rukou. Spa-Manikúra zahrnuje namočení rukou, klasické i přístrojové ošetření nehtů a nehtového lůžka, zjemnění a odstranění kůžičky, peeling, výživný aroma krém na ruce , masáž rukou. Po této spa manikuře nelze hned aplikovat modeláž či shellac.Je potřeba alespoň 2hodiny na vysušení nehtu. 

K běžnému lakování  používám Vinylux- laky od CND. Vydrží min.cca 7dní. Lakují se dvě vrstvy +top.  Top si můžete vybrat matný, s perletí, s třpitkama nebo lesklý čirý.


P-Shine -přírodní manikura . Jedná se o  speciální japonskou manikúru, která je vyráběna podle tradiční japonské receptury. Do nehtového lůžka se zalešťuje nejprve výživná pasta ze včelího vosku a mateří kašičky, poté se nanáší  pudr obsahující křemík. Tato metoda přírodní manikury přispívá ke zdravému vyživování nehtů a k jejich prokrvení. Je prevencí proti zvýšené lámavosti a třepení a pravidelným doplňováním se zvyšuje kvalita nehtů.  V první fázi se nehty jemně zbrousí a upraví se jejich tvar. Poté je ošetřeno nehtové lůžko, odstraněna  přebytečná kůžička. Jako první se aplikuje pasta, ta se do nehtu zaleští pomocí speciální leštičky. Jako druhý aplikujeme pudr, také zaleštíme. Díky leštění se nehty více prokrvují. Poté je nehtové okolí potřeno výživným mandlovým olejem CND. Následuje masáž rukou Cuccio bambuckým máslem. Po aplikaci dosáhneme vysokého lesku, který je navíc odolný a trvalý. Nehty můžeme nechat přírodně nebo na ně aplikovat lak barevny. P-Shine je pro ženy i muže,  které trápí lámavé či roztřepené nehty a preferují přirozenost. Také je vhodný pro ty přírodní typy z vás, které touží po upravených nehtech, ale neoslovila je nehtová modeláž, lakování... 

 Shellac - top v lakování nehtů 

Ve studiu používám originál CND Shellac- to nejluxusnější co se kvality týká, na našem trhu. Jedná se o lak, který utvrzený v lampě vydrží víc jak cca 3týdny. Sundaván je šetrně během 10 minut. Nanáší se ve 3 vrstvách základní vrstva Base Coat  barevný Shellac ve 2 vrstvách  lesklá vrstva která zajistí ochranu Shellacu.  Aplikace a odstranění je -  bez pilování nehtové plochy a bez poškození nehtu -  jednoduché rovnoměrné nanesení laku bez map- krásně syté barvy -jedinečné barevné odstíny pomocí vrstvení  -zrcadlový lesk, mají odolnost proti poškrábání -zaručenost neoprýskaných okrajů nehtů -přirozená pružnost, ale i pevnost nehtů!!!  -   Shellac™ od firmy CND se nanáší jako lak. Nosí se jako gel a odstraňuje se speciálními odstraňovacími polštářky-speciálním odstraňovačem . V každé barevné vrstvě Shellacu i Top Coatu se během vytvrzování vytvoří spousta mikroskopických, okem ani hmatem nepostřehnutelných kanálků, které vedou až k podkladové vrstvě. Když tedy prst zabalíme do odstraňovacího polštářku, pronikne těmito kanálky šetrný k tomu vyrobeny aceton až k rozpustné vrstvě a celou odolnou vrstvu Shellacu rychle "rozbourá". Zbytky pak jen otřeme odličovacím tampónem. Žádné pilování, rovnou můžeme nanést nový Shellac nebo přetřít olejíčkem a odejít ze salonu s čistými přírodními nehty. K ošetření shellacem si odnášíte i olejíček, který je čistě přírodní ne silikonový a proniká pravě těmito mikroskopickými kanálky - tím prodlužuje trvanlivost laku a zároveň vyživuje nehet pod lakem,Jedná se o nadstandartní lak na trhu s přírodními pigmenty.  Při aplikaci Shellacu dělám poctivou manikúru, aby výsledný efekt byl top-Celková aplikace trvá cca 60-80 min. 


Prosím dávejte pozor kam chodíte a jakým způsobem si tam necháváte odstraňovat Shellac... někdo šetří a vezme to bruskou...a kor když jdete někam aby jste ušetřily vy, tak to dopadá např. , jako moje kamarádka , když jsem jí šetrně odstraňovací tekutinou - setřela shellac... tak měla hrozivě nepravidelně vybroušené do hloubky nehty...zbytky po brusce předešlých expertů ... nemusím snad dodávat.. jak je to nebezpečné.. co se do nehtu muže zavléct a stát... je lepší si připlatit než-li to pak zdlouhavě léčit.

Na Shellac bruska nepatří. Byl vyvinut výlučně za účelem na pěstění nehtů. K odstranění je nutné  používat originální odstraňovač... i když je tam aceton je velmi šetrný a je ho minim. množství, které než prostoupí k nehtu lakem.. je odstraněno... K tomu obsahuje makadamiový olej a extrakt z okurek... což je naopak pro nehet výživné a chrání ho. Spoustě klientek při pravidelném doplnění shellacem se zpevnily a celkově zkvalitnily nehty.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

malá informace:

"Levný  acrylový materiál  obsahuje leptavý a vysoce agresivní methylmetacrylát (MMA), který je typický svým pachem a tím ho právě prozradí. MMA- ničí nehtovou ploténku, snadno může dojít k zánětlivým onemocněním, plísním i deformaci nehtů i jejich okolí. Takové nehty rychle žloutnou. Navíc vzniklými poraněními kůže, ke kterým u nich často dochází, mohou prostoupit ty nejrůznější infekce, a pokud nejsou brusky dezinfikovány, hrozí i nákaza žloutenkou i HIV.MMA také vyvolává alergie, ekzémy, různé kožní vyrážky, dráždí očí. Za pár stovek , kdy chcete ušetřit, můžete tedy přijít nejen o své nehty, ale i o své celkové zdraví. I když je pravda taková, mnozí o takové realitě neví. "