Dárky - Naturopatie-Doplňky stravy

01.09.2023
ve studiu je pro vás k dispozici dárkový poukaz pro vaše blízké
ve studiu je pro vás k dispozici dárkový poukaz pro vaše blízké

..protože žijeme ve velmi chaotické až bláznivé době, kdy nás reklamy masivně,úspěšně, opakovaně "klamou" a uplyne moře času než se jakž takž v produktech na trhu vyznáme osobně (bohužel to poznáme na vlastním těle i peněženkách ) a pak procitneme co skutečně je a hlavně co není pro nás vhodné a kvalitní. Ale to už také bývá někdy pozdě. Pojďte v případě vašeho zájmu zkrátit tento čas (čas dezinformací,deziluzí) a s důvěrou si přijďte nezávazně prokonzultovat  co vám  zdraví ničí, bere, co vás trápí a naopak co ho opět zregeneruje a navrátí.

Spolupracuji  se špičkovými sportovci, které můžete vídat i na extra ligách, s několikanásobným mistrem karate ČR, s vyhledávanými léčiteli (některé znáte i z médií), s lékaři a spoustou dalších odborníků (naturopatů, diagnostiků,specialistů přes irisdiagnostiku, lékařů, oborníků na dakrfield analýzu živé kapky krve...) V roce 2013 jsem  absolvovala kurs naturopatie  Nutno podotknout,že naturopat není v roli lékaře ani tu není od toho aby mu do práce mluvil..! Naopak s ním spolupracuje, pouze poskytuje klientovi informace, v kterých lékaři nejsou podrobně školení při svých studiích. Naturopat pouze radí klientovi jak zbavit své tělo zátěže, která tam nepatří. Radí mu jak tuto zátěž detekovat a následně doporučí způsoby odstranění-detoxikaci. Nadále se v tomto oboru dále vzdělávám, absolvuji lékařské semináře v Praze i ostatní na různých místech v ČR.  Již tato výše zmíněná informace s kým hlavně spolupracujeme vám dává vědět, že se jedná převážně o lidi mající nadhled - přehled nad skoro vším co snad může být pro naše zdraví vhodné a přínosné, že během svého života toho už hodně vyzkoušeli, slyšeli a pochopili. A přesto nebo naopak právě proto se rozhodli jít touto cestou přírodního léčení. A protože je tato cesta úspěšná, přináší uzdravení, úlevu od dlouhodobých potíží, které např.z nějakých "nevysvětlitelných" důvodů nešli vyléčit... přináší to uspokojení oboustranné -1.vyléčení sebe i svých blízkých.

Nabízím poradenství : -ve výživě a detoxikačních přírodních postupech,- při redukci váhy, - v oblasti regenerace po úrazech,operacích, - v oblasti speciální detoxikace od těžkých kovů, chemikálií, parazitů, střevních kalů, - jak zbavit tělo od intrahepatických kamínků, plísní, bakterií, virů, - acidobazické rovnováhy v těle -odkyselení, - zvyšování imunity a odstranění příčin jejího snižení funkce, - v oblasti kvality produktů buněčné výživy a přírodní detoxikace - péče o problematickou pleť, potíže kůže a vlasové pokožky (např. lupy, akné, atopický ekzém, padání vlasů, lupénka, bradavice, alergické projevy kůže, předčasná tvorba vrásek, pigment.skvrny, - v oblasti přípravy na úspěšné otěhotnění a těhotenství, odstranění letitých migrén ... - taktéž nabízím poradenství při výběru kvalitní anti-aging kosmetiky a doplňků , které jsou na úrovni prvotřídních značek avšak bez parabenů, převážně na přírodní bázi. a pak už je jen na vás, jak budete s těmito informace dále nakládat vy ve svém životě.
Dárky , které rozdávají zdraví, radost, vitalitu a prodlužují život...

Nabízím dárkovou službu-poradenství dle osobní dohody, počínaje individuálním přístupem k výběru vhodného dárku na míru podle požadavků pro konkrétní osobu z oblasti zdraví a krásy ,včetně luxusního zabalení dle příležitosti .. vánoční, sváteční, narozeninové, k zvláštním příležitostem v životě ...

Jedná se o přírodní kosmetiku bez parabenů, potravinové doplňky vysoké kvality, které detoxikují, léčí a uzdravují, parfémy ,dekorativní kosmetiku, kompletní dietní program. Jedná se o produkty LR Health and Beauty, GW, Finclub, Gernétic, Malu-Wilz.........