Kosmetické ošetření s francouzskou luxusní kosmetikou GERNÉTIC - Líčení - vizážistika

01.09.2023

Kosmetická ošetření jsou prováděna výhradně s francouzskou kosmetikou Gernétic.


zakladatel kosmetiky Gernétic - uznávaný lékař Dr. Albert Laporte. Při své praxi na klinice popálenin objevil, že při aplikaci speciálních mastí u vážně popálené pokožky, dochází nejen k jejímu uzdravení , ale současněk harmonizaci funkcí tělesných orgánů, dochází ke kompletní regeneraci pokožky, je hladší, pevnější a bez vrásek. Svůj objev představil jako tzv. buněčnou terapii, kde do těla dopravíme důležité nezbytné látky pro správné fungování organismu.Jestliže buňky získají kvalitní výživu, uchová si pokožka svou krásu a zdraví. Jednotlivé bunky potřebují pro své opimalní fungování výživné látky v určitém poměru a množství. Aktivní látky jsou vitamínky, minerály, stopové prvky, aminokyseliny. Do přípravků Gernétic zakomponoval Dr.Albert Laporte rekonstituované buňky-nosiče aktivních látek, které dokážou proniknout všemi vrstvami kůže. Zjistil, že pokožka je zrcadlem vnitřního stavu organismu a reaguje podle toho, jaký je celkový zdravotní stav člověka. Nestačí tedy ošetřovat jen vnější pokožku, ale hledat i vnitří příčiny. V průběhu výzkumů objevil nejůčinější metodu, kožní penetraci, tedy průnik výživných složek pokožkou. Tato metoda se stala základem úspěchu kosmetiky Gernétic.

Laboratoře Gernétic používají rostlinné výtažky, esenciální oleje, vitamíny, stopové prvky, aminokyseliny a minerály, tedy 100% přírodní látky získané nejnovější výrobní metodou-biotechologií. Gernétic si jde vlastní cestou, navzdory překážkám... krůček po krůčku tak naplnuje touhu Dr. Alberta Laporta darovat každé ženě pocit krásné a zdravé pleti.

Kosmetika Gernétic -Ošetření s francouzskou luxusní kosmetickou řadou, která je vyráběna v rodinné firmě s dlouholetou tradicí a světovým úspěchem. Přípravky biokosmetiky obsahují přírodní suroviny nebo látky odvozené z tohoto původu. Použité suroviny jsou nejen přírodního charakteru, ale současně pochází z ekologického zemědělství Kosmetické přípravky Gernétic lze zakoupit nebo objednat u mě ve studiu a to velmi doporučuji a vyžaduji jako součást následné domácí péče, pokud chcete dlouhodobé výsledky a pocit spokojenosti s vlastní vizáží. Pokud klientka přijde na mnou nabízené procedury , doma používá svou libovolnou kosmetiku , pak nemůže očekávat slibované výsledky. V kosmetické řadě Gernétic je vše propojeno do poslední složky, která v pleti nesmí chybět ani v domácí péči. Přípravky firmy Gernétic působí na problém ale i na jeho příčinu. Díky špičkovým vlastnostem produktů není nutné mechanické čištění pleti. Přípravky se postupně vrství do uplného vstřebání. Výborně odstraňují akne, vrásky, jizvy, strie.
Pro komfort klientů je ve  studiu  k dispozici polohovatelné třímotorové vyhřívané lehátko a zároveň na každém kosmetickém ošetření či masáži, jste přikrytí nahřátou osuškou. Občerstvení (voda, káva, čaj) je samozřejmostí. Archandělský rituál   (cca 120min)                                                                         1590,-

(luxusní kosmetické ošetření určené pro úplny relax a uvolnění těla, vypnutí všech myšlenek, odevzdání se k harmonizaci a celkové regeneraci těla - navíc oproti andělskému ritálu je zde masáž rukou, nohou, hlavy) 

zahrnuje  přístrojovou diagnostiku pleti, odlíčení, odstranění obličejových chloupků, kavitační peeling-hloubkové čištění - ultrazvuková špachtle, ozonizér, liftingová masáž obličeje a dekoltu s Hera Vacuum a radiofrekvencí pokud je vhodná ,alginátová maska , ampulkové sérum   ,zapracování stimulujících-aktivujích-regenerujích  a posilujících účinných látek francouzskou efleráží, mikromasáž očního okolí, masáž chodidel, nohou a rukou. Na závěr výživný krém. 


 Andělský rituál   (cca 90 min)                                                                               1290,-

(luxusní kosmetické ošetření určené pro úplny relax a uvolnění těla od bloků, vypnutí všech myšlenek, celková regenerace) 

zahrnuje přístrojovou diagnostiku pleti, odlíčení, odstranění obličejových chloupků, kavitační peeling-hloubkové čištění-ultrazvuková špachtle, liftingová masáž pleti a dekoltu s Hera Vacuum a radiofrekvencí pokud je vhodná,ozonizer, omlazující sérum, maska  dle výběru , zapracování  vysoce stimulujících -aktivujících-regenerujících a posilujících účinných látek francouzskou efleráží, mikromasáž očního okolí. Masáž dekoltu a rukou. Na závěr výživný krém. 


Aknestop ošetření  ( cca 60-90min)                                                                       990,-

luxusní kosmetické ošetření pro problematickou aknozní pleň

zahrnuje odlíčení, odstranění obličejových chloupků, kavitační peeling-hloubkové čištění-ultrazvuková špachtle, ozonizer, zapracování stimulujících-aktivujích-regenerujích a posilujících účinných látek francouzskou efleráží,zapracování séra, masky . případně Jacquetová masáž,  Na závěr krém dle typu pleti.  Toto  ošetření je určeno pouze pro mladistvou problematickou pleť.Liftinový přístroj Hera Vacuum s radiofrekvencí

Spojení 3 nejlepších technologií pro bezkonkurenční úspěch. Radiofrekvence vakuum a IR červené světlo.

Zeštíhlující, zpevňující, anticelulitidní, rehabilitační péče o tělo. 


Liftingové ošetření obličeje samostaná návštěva - (20 min)    490,-
Liftinové ošetření obličeje samostatná návštěva set 5x ( 20 min)   2050,-
Liftingové ošetření částí těla (stehna, paže, nohy, břicho,ruce) samostatná návštěva - (30min) 590,-
Liftingové ošetření částí těla (stehna, paže, nohy, břicho,ruce) samostatná návštěva set 5x - (30min) 2450,-

Liftingový zázrak pro omlazení pleti s radiofrekvencí - Hera Vacuum

Radiofrekvence proniká hluboko do pokožky a zahřívá nejen kožní i tukové tkáně a svaly. Svaly pracují, stahují se, produkuje se kolagen a nastává liftingový efekt, který je viditelný již po první aplikaci. Pokožka je pevnější,omlazená. Redukují se a minimalizují vrásky. To samé se dá aplikovat na partie jako břicho, boky, stehna, spodní strana paží. 

Ošetření při kterém vaše pleť viditelně omládne a zpevní kontury. Zpevní se, vrásky ustoupí, budete se cítit atraktivněji, pleť začne aktivněji pracovat až do hloubky a to už při prví návštěvě.Přístroj Hera Vacuum působí jemnými pulsy na pokožku a v kombinaci s radiofrekvencí působí do hloubky, kde se aktivuje produkce elasticinu a kolagenu. Kavitační peeling provedeme pomocí ultrazvuku. Zajistí bezbolestné vyčištění zanesných porů a odstranění černých teček-komedomů. Je to účinné, bezbolestné, plet není podrážděná jako při hloubkovém mech.čištění. Ozonoterapie - pomocí tohoto léčebného přístroje-vysokonapěťových a vysokofrekvenčních výbojů - ozonoterapie podpoří tvorbu nových kolagenových vláken. Pleť je omlazená, okysličená, zregenerovaná, hloubkově desinfikovaná.  Nastartuje se tvorba kolagenu, posílí proces látkové výměny a prostupnost buněčných membrán. Vaše pleť se ihned začne vypínat a působit mladistvě. Lifting obličeje-masáž-efleráž, kvalitní masáž obličeje a dekoltu zajistí odplavení nahromaděných toxinů a uvolnění lymfatického systému v podkoží. Dojde ke zmírnění otoků, pleť se vypne a je odolnější proti tvorbě akne a vrásek.Tímto procesem nastartujeme produkci kolagenu a elastanu. Výsledkem je krásná ,vypnutá svěží pleť. Toto ošetření pomáhá i při tvorbě akné, lupénky a atopických ekzemů. Vrásky se začnou objevovat po 25 roce života.. díky snížení hladiny elastinu a kolagenu v pleti. Pokud se jejich hladiny opět zvýší, začnou projevy mizet Přirozeně se to ale neděje. Proto je nutné jít tomu naproti a o svou pleť se poctivě starat zavčasu a tyto látky doplňovat a povzbuzovat k regeneraci a obnově. Nezapomínejme - Náš obličej je naše vizitka celý život a oči jsou okno do duše.... Drahé krémy proti vráskám moc nezmůžou, když je pleť unavená, neprostupná, povadlá a duše smutná či nespokojená...  Je spousta metod jak se vylepšit, - plastická chirurgie, injekce s botoxem,s kyselinou hyalurinovou, plasma.... ale to jsou už radikálnější ,nákladnější zákroky do těla. Metoda, kterou nabízím je bezbolestná, šetrná a cenově dostupná. K dlouhodobému několikaměsíčnímu viditelnému výsledku redukci vrásek, strií, povadlé kůže atd.  až o 24% dochází do doby dvou měsíců, během které je doporučené minimálně 5 návštěv s přístrojem Hera Vacuum a vhodná k tomu je vaše domácí péče, kterou vám ráda při prvním kosmetickém ošetření vysvětlím.
Při kosmetických procedurách používám taktéž diamantovou dermabrazi a ozonizér, pouze když jsou vhodné k aplikaci.


Ve studiu mám diagnostiku pleti propojenou s databází ,kde si klientku uložím při každé návštěvě uděláme aktuální diagnostiku, kde můžeme vidět změny na pleti  a i podle toho určit vhodné ošetření jak salonní tak domácí.


    

V případě vhodnosti k náročnější  pleti či požadavku klientky, nabízím diamantovou mikrodermabrazi a k zapracování séra ultrazvukovou špachtli. Jedná se o šetrnou přístrojovou metodu jejímž výsledkem je omlazení pleti, ošetření hyperpigmentace, akné, redukce jizviček a pórů. Pomocí diamantových kotoučů dochází k odstranění odumřelých buněk a pleť je připravená k aplikaci dalších sér, krémů. Dochází k novotvorbě kolagenních a elastinových vláken čili k omlazení a vypnutí-vyhlazení pokožky. Tato reakce je viditelná již po první aplikaci, ale je důležité ji alespoň 2x opakovat během dvou měsíců.