Kosmetika-líčení-

08.02.2019DermaBotexinové kosmetické ošetření                 890,-  (60-90min)  

zahrnuje odlíčení a úpravu obočí, kavitační peeling-hloubkové čištění - ultrazvuková špachtle, diamantová dermabraze , ozonizér, neinvazivní zapracování indermem-dermabotexin 33% ,omlazující sérum s  kyselinou hyaluronovou-zapracování ultrazv.špachtlí ,liftingová maska + relaxační masáž obličeje, mikromasáž očního okolí, masáž dekoltu. Na závěr výživný krém. V ošetření je zahrnuto barvení obočí.

Kosmetické ošetření                                                od - 690,- (60-90min)

(liftingové,hydratdační,stahující,regenerační,...)

zahrnuje odlíčení a úpravu obočí, hloubkové čištění - ultrazvuková špachtle -diamantová dermabraze, ozonizer, zapracování kyseliny hyaluronové a jiných sér, maska dle typu a potřeby pleti (stahující, liftingová, s kys.hyaluronovou...), relaxační masáž obličeje a dekoltu, mikromasáž očního okolí včetně liftingového séra pro oční okolí. Na závěr výživný krém. Ošetření je možné doplnit  nabídkou sér dle potřeb dané pleti. V ošetření je zahrnuto barvení obočí.


 

Kosmetické ošetření                                              od-    590,- (60-90min)


zahrnuje odlíčení a úpravu obočí, hloubkové čištění - peeling nebo gomagge-ultrazvuková špachtle, ozonizér,  maska dle typu a potřeby pleti (stahující, liftingová, s kys.hyaluronovou…), relaxační masáž obličeje, mikromasáž očního okolí a dekoltu. Na závěr výživný krém. Ošetření je možné doplnit nabídkou sér dle potřeb dané pleti. V ošetření je zahrnuto barvení obočí.Ošetření pro mladistvé                                           od - 390,-    (45min)

zahrnuje odlíčení a úpravu obočí, hloubkové čištění pleti - mechanické , ozonizer, antiakne maska, antibakteriální gel pro aktivní akne, na lokální  místa sérum pro aknozní pleť + zapracování ultrazvukovou špachtlí, Jacquetova masáž určená aknozní problematickou pleť , antiakne maska
DermaBotexinové sérum navíc k ošetření    1 aplikace               170,-

Kyselina hyaluronová - sérum- navíc k ošetření  1 aplikace      110,-

Sérum na aknozní pleť   navíc k ošetření    1 aplikace                    50,- 
Zázrak ve studiu pro omlazení pleti

Dermabotexinové ošetření při kterém vaše pleť viditelně omládne o několik let. Zpevní se, vrásky ustoupí, budete se cítit atraktivněji, pleť začne aktivněji pracovat až do hloubky a to už při prví návštěvě. A protože jdeme s požadavky doby a chceme vám nabídnout top služby k vaší spokojenosti, nabízíme vám to samé za mnohem nižší cenu. Kavitační peeling provedeme pomocí ultrazvuku. Zajistí bezbolestné vyčištění zanesných porů a odstranění černých teček-komedomů. Je to účinné,bezbolestné, plet není podrážděná jako při hloubkovém mech.čištění. Ozonoterapie - pomocí tohoto léčebného přístroje-vysokonapěťových a vysokofrekvenčních výbojů - ozonoterapie podpoří tvorbu nových kolagenových vláken. Pleť je omlazená, okysličená, zregenerovaná, hloubkově desinfikovaná. Zpracování sér,kyseliny hyaluronové a dermabotexinu pomocí ultrazvuku- ten zapracovává botexin a séra do hlubších vrstev pleti. Nastartuje tvorbu kolagenu, posílí proces látkové výměny a prostupnost buněčných membrán. Vaše pleť se ihned začne vypínat a působit mladistvě. Lifting obličeje-masáž- kvalitní masáž obličeje a dekoltu zajistí odplavení nahromaděných toxinů a uvolnění lymfatického systému v podkoží. Dojde ke zmírnění otoků, pleť se vypne a je odolnější proti tvorbě akne a vrásek.Tímto procesem nastartujeme produkci kolagenu a elastanu. Výsledkem je krásná ,vypnutá svěží pleť. Toto ošetření pomáhá i při tvorbě akné, lupénky a atopických ekzemů. Vrásky se začnou objevovat po 25 roce života.. díky snížení hladiny elastinu a kolagenu v pleti. Pokud se jejich hladiny opět zvýší, začnou projevy mizet Přirozeně se to ale neděje. Proto je nutné jít tomu naproti a o svou pleť se poctivě starat a tyto látky doplňovat. Nezapomínejme - Náš obličej je naše vizitka celý život a oči jsou okno do duše.... Drahé krémy proti vráskám moc nezmůžou, když je pleť unavená, neprostupná, povadlá... Oni potřebují do hloubky, kde by fungovaly a vyživovaly.. K tomu pomáhá toto ošetření, k revitalizaci pleti. Je spousta metod jak se vylepšit, - plastická chirurgie, injekce s botoxem,.. ale to jsou už radikálnější a nákladnější zákroky do těla. Metoda, kterou nabízíme je bezbolestná, šetrná a cenově dostupná. K dlouhodobému několikaměsíčnímu viditelnému výsledku redukci vrásek až o 27% dochází do doby dvou měsíců, během které jsou vhodné dvě návštěvy u nás plus vaše domácí péče, kterou vám rádi při prvním kosmetickém ošetření vysvětlíme.


    

 K ošetření náročnější pleti nabízíme diamantovou mikrodermabrazi a k zapracování séra ultrazvukovou špachtli. Jedná se o šetrnou přístrojovou metodu jejímž výsledkem je omlazení pleti, ošetření hyperpigmentace, akné, redukce jizviček a pórů. Pomocí diamantových kotoučů dochází k odstranění odumřelých buněk a pleť je připravená k aplikaci dalších sér, krémů. Dochází k novotvorbě kolagenních a elastinových vláken čili k omlazení a vypnutí-vyhlazení pokožky. Tato reakce je viditelná již po první aplikaci, ale je důležité ji alespoň 2x opakovat během dvou měsíců. K ošetření používáme hlavně certifikovanou přírodní kosmetiku  Syn Care -  čistě na přírodní bázi.

 

Aplikace DermaBotexinu 33%.  Jedná se o alternativu injekční aplikace do svalu. DermaBOTEXIN obsahuje molekuly obdobné injekčnímu preparátu, způsobuje relaxaci svalů v okolí vrásky a tím ji výrazně redukuje. Přípravek pro profesionální salónní péči obsahuje kombinaci tří nejúčinnějších látek působícím proti mimickým vráskám. Oligopetidy podobné částem molekuly botulotoxinu uvolňují napětí mimických vrásek, které se po aplikaci rychle vyhlazují. Látka DMAE je dnes nejúčinnější kosmeticky aktivní látkou proti vráskám a používá se i v injekční mezoterapii. Oproti injekční aplikaci ošetříme v rámci jednoho sezení celý obličej za výhodnou cenu. Aplikace probíhá neinvazivně - pomocí kanyly se přípravek do vrásky vtlačí a následně hluboce zapracuje ultrazvukem. Ultrazvukem docílíme hlubokého vstřebání látky až k mimickým svalům. Aplikace je srovnatelná s injekční a měla by se pro větší a dlouhodobější efekt -vyhlazení vrásek, vypnutí pleti.. opakovat 2x během dvou měsíců a v té době doplnit také naši péči o péči domácí s přípravky z řady DermaBOTEXIN, které si u nás můžete zakoupit ( 18% dermabotexin-sérum a noční krém dermabotexin. (Během dvou měsíců mimické vrásky povolí, až o 27% zmizí viditelné vrásky, které byly vidět a pleť je uvolněnější) Po dvouměsíční kůře, můžete používat jakýkoli výživný krém např. Renovial,nejlépe z řady Syncare. Z osobní zkušennosti své i na klientkách, mohu říct, že přípravky Syncare jsou viditelné ihned, jedná se opravdu o velmi kvalitní a účinnou kosmetiku.


Kosmetika SYNCARE -Ošetření českou profesionální kosmetikou, která přináší dermo a bio kosmetické přípravky na hranici lékařské a estetické péče. Jako dermokosmetické se označují přípravky, které respektují fyziologii lidské kůže, jejich použití je v souladu s dermatologickými zásadami volby jednotlivých typů kosmetických přípravků. Přípravky biokosmetiky obsahují přírodní suroviny nebo látky odvozené z tohoto původu. Použité suroviny jsou nejen přírodního charakteru, ale současně pochází z ekologického zemědělství  Ochranná značka této kosmetiky pro českou republiku je CPK - certifikovaná přírodní kosmetika.Kosmetické přípravky SynCare lze zakoupit nebo objednat u nás ve studiu jako součást následné domácí péče.