Kineziologie, regrese, rodinné konstelace, koučing,terapie...

17.10.2019

Vítám vás moji milí, 

ráda bych se s vámi podělila o můj příběh, ktery nastartoval nápln mého života.... a ten pokračuje díky těmto nádherným i láskyplným metodám ,které mě pročistily a načrtly v životě novou cestu vyčištěnou od křivd, trápení a které mi poodkryly mnohé....Psal se rok 1998, kdy jsem pod tihou bezohledného přístupu manžela a své touhy udržet rodinu za každou cenu, zkolabovala...Bývalý manžel se na Štědrý den odstěhoval k jiné ženě a já zůstala tehdy sama se dvěma dětmi v podnájmu a se zdravotnimi potižemi....plna strachu,nedůvery v lepší budoucnost, podvedená, ublizená. Když mým těžkým psychickým stavům nepomahali ani léky od psychiatra, ani rozhovory s psycholožkou, nekdo mi tehdy řekl at zkusim kineziologii.Po této zkušennosti mi zacal zcela novy život a nova rodina tehdy ještě ve třech. 

Naučila jsem se a využívala poté ve své praxi s klienty nové informace z kineziologie, oboru, ktery se zabývá lidským podvědomim a odstranovánim i ujasnovánim psychickych příčin nasich potíží. Propojuje v sobe jak vychodni uceni o čakrách, energetickych drahách v těle, tak i západni pristupy. Na něj navazuje neprimo věková i prostorova regrese- setkávani se s minulými životy a jejich vlivem na naš soucasny zivot a dale s rodinnymi konstelacemi,ktere ukazuji jak moc nas ovlivnuje rodinny system našich předků. A jak dát různe rodinne zatěže do pořádku. Od te doby mi výše zmínené metody pomáhaji a rozjasnují  moji životni cestu pořád. Za celou dobu jsem nepotkala láskyplnejsi zpusob řešeni různých vnitřních potíži a nepříjemnych az děsivych stavů, než jsou mnou výše zminované metody. V nich jsem vzdy našla nejenom oporu, ale i odpovedi na me otazky a dalsi směry kudy jit. Nacházim tam nejvic odpovědí  na otázku Jak...A dnes po vice než-li  dvacetiletém seberozvoji mám úžasného nového muže, ke dvěma synům mám další dva úžasné syny... a můj život je plný štěstí... a přitom stačilo tak "docela" málo... V životě se mi začaly dít zázraky, vídám vhledy budoucnosti, chodí mi informace... proto jsem už mohla pomoci spoustě lidí... Zabývám se také skupinovým sezeními v našem zážiitkovém Centrum u lesa.

Nabízím vám pomoc ve stavech ,že nevíte proč se vám něco stále opakuje, děje, nerozumíte si s někým, nevíte jak dál, máte problém sami se sebou, řešíte nemoc nebo finančni potíže atd.. 

Posadíme se  spolu nad vašim problémem a s moji pomoci a osobním koučingem pochopite proč  se to stalo i jak z toho ven. U sezeni používám tzv kineziologicky test ruky. Jedna se o testovani s dávánim otazek tak, aby mi svaly v ruce napojene na podvedomi-zadni velky mozek-dali odpovedi Ano nebo Ne. Dbám o to, aby bylo sezeni pro klienta zaroven prijemne i efektivni.

Kazdy krok, praci i souvislosti vždy vysvětlim. Je mi cti, kdyz mi da klient svoji duveru, proto zachovavam jak diskretnost, tak i mlčenlivost o jeho návstěvě u mě. Tez dbám na respekt a souhlas klienta. Všechno v našem životě je opravdu na nás samotných. My za svůj život neseme plnou odpovědnost. Nedovolme proto nikomu, aby nám bral naši vlastní sílu tím, že ho necháme nabourávat naši sebedůvěru v nás, v To naše vlastní a vnitřní já. Ani lékaři ani rodiče ani kamarádi..vůbec nikdo toto nesmí! Jinak nejsme plně sami sebou, cítíme se unaveně či jinak nepříjemně, a tudíž nemůžeme naplno šťastně žít svůj vlastní život. ŽIJME HO, PATŘÍ NÁM. 

s láskou Lenka

To vše dle objednání v soukromí příjemného studia "Přístav andělů".

Sezeni trvá max 120 minut, z čehož si cca pul hodiny povídáme a ujasňujeme si jak téma na zpracováni, tak i vše související s danou otázkou s daným problémem. Cena za hodinu 800,-Kč. Objednávejte se buď na tel. studia 721165927  nebo přímo na tel . pí. Ševčíková  737774178.

Těším se na vás                                                                                                   s láskou a úctou

                                       Lenka Ševčíková 


pár slov o paní : Lenka Ševčíková, dnes maminka čtyř kluků. Jako dítě toužila studovat medicínu. Dnes povíce než-li dvanácti letech práce na sobě různými metodami osobního rozvoje /např. kineziologie, osobní rozvoj, mandaly, intuitivní kreslení, kreslení pravou mozkovou hemisférou, reiki, shambala atd.)  založila a otevřela svou soukromou poradnu osobního rozvoje pod názvem Pohádkový život. Lenka pochopila, že může žít své sny a díky nim svá poselství předává světu. Věří v sebe, ve své sny, v krásu života, v pohádky a jejich šťastné konce. Věří, že pohádky lze žít v reálném životě- vážně to funguje. Ale musíte tomu jít na proti. Vše v našem životě záleží jen na nás samotných..je autorkou knihy :"Sluneční příběhy" -vypráví pohádky ze života pro malé děti... a autorkou vykládacích karet. Obojí lze zakoupit či nahlédnou ve studiu .