Laminace obočí a řas s italskou značkou In-line 

01.09.2023

In line      Lash-Brow     lifting - laminace obočí a řas

In Line je italský top produkt milánské značky. Lash Filler je moderní, revoluční péče o přirozené řasy. Během ošetření jsou vaše řasy přirozeně vyživeny, nabarveny a natočeny tak, že vypadají jako po použití řasenky. Zvýrazněním celé délky řas a natočením směrem vzhůru, působí řasy mnohem delším, bohatším, ale přirozeným dojmem. Lash lifting je metoda pozvednutí a tvarování vlastních řas, která se skládá ze tří fází. Řasy se natočí na speciální silikonové formy-natáčky, které se přiloží na víčko.  Poté jsou precizně nataženy, vyskládány jedna vedle druhé v požadovaném směru a dočasně zafixovány speicálním přípravkem. Lash Filler využívá kyseliny thioglykolové a peroxidu vodíku vyrobených ze špičkových italských surovin. Jemně prostupuje řasou, aniž by poškodil její strukturu.  Je vědecky doloženo, že Lash Filler řasou prostupuje, ukládá se  v ní, vyživuje řasovou cibulku a působí na růst řas. 

Lash Botox je účinná vyživující péče na řasy, která působí jako zázrak na poničené nebo od přírody slabé, rovné a nevýrazné řasy.  Jako bonus navíc vyživuje i vyhlazuje oční okolí. Lash Botox zdvojnásobí objem řas, díky složení kyseliny hyaluronové, aminokyselinám, keratinu, ricinu, vitaminu E a dalších.


Aplikace se skládá ze tří fází,  

In Lei je první značka, která díky klinickým testům na vědeckém institutě v Miláně garantuje:

- natočení řas je až o 31% výraznější již po první aplikaci, zesílení průměru řasy až o 24% (během tří aplikací) , posílení obsahu skutečného keratinu a dodání trojgeneračního komplexu


Délka působení je individuální, ale cca 4-6 týdnů v závislosti na rychlosti růstu vašich řas. Top efektu se dosahuje po třetí aplikaci.


Po aplikaci k zaručení kvalitního trvalého výsledku doporučujeme,  prvních 24 hod: nevystavujeme řasy vodě ani vlhku ( mytí , koupání, sauna...) oči nelíčit a vyhnout se mechanickému působení (mnutí oka, spaní obličejem na polštáři...) poté je vše dovoleno.