Pedikura

12.02.2019


Luxusní SPA - Pedikura Cuccio-Footlogix  550,-

Nabízím vám luxusní spa-pedikuru s produkty Footlogix a  Cuccio. Nejprve se nohy namočí v masážní vyhřívané vaničce, po té následuje kombinovaná přístrojová pedikura, odstranění zrohovatělé kůže, ošetření nehtů, změkčení kůže i kutikul, peeling, masáž nohou a akupresurních bodů. Po ukončení procedury jsou nohy  ošetřeny kvalitním bambuckým máslem a cca 10min  jej vstřebávají  ve vyhřívaných nánožníkách, kdy si příjemně odpočinete. Během lázeňské procedury používám  luxusní produkty značky Cuccino a Footlogix. Pedikura trvá cca 70 min. 

Pedikura Cuccio-Footlogix                              450,-

Dále nabízím pedikúru s produkty firmy  Footlogix a Cuccio. Jedná se o  kombinovanou přístrojovou pedikúru. Produkty vybírám dle aktuálního stavu vašich nohou. Nejprve se nohy namočí v masážní vyhřívané vaničce, po té následuje  přístrojové i ruční  ošetření , zjemnění kůžiček-kutikul, změkčení,ošetření a odstranění zrohovatělé kůže, peeling, ošetření nehtů,  masáž nohou a akupresurních bodů s bambuckým máslem Cuccio. Pedikura trva cca 60min. Pedikuru je dělána poctivě a vždy záleží na vašich nohách v jakém stavu jsou... někdo je rychleji hotov někdo déle, nelze určit dopředu.. na Shellac-gel či lak je potřeba navíc alespoň 15- 20min.


Během ošetření vám mohu doporučit produkty k léčbě či zmírnění vašich problémů s např.popraskanou kůží na nohou, s problematickými nehty atd..tyto produkty od firmy Footlogix si můžete objednat i zakoupit ve studiu.

V tomto studiu neošetřujeme nohy nemocné, s bradavicemi, s plísněmi, mykózou... 
Takové nohy patří do rukou jiných odborníků , kteří jsou na to vybaveni i přístrojově.
Děkujeme vám  za pochopení.

Každá žena chce mít nohy krásné a upravené, proto je vyloženě perfektní  kombinace  pedikura + Shellac- tato kombinace trva max. 90min. Trvanlivost laku na nohou 21 dní i více.

Shellac k pedikuře (  nehty jsou po pedikuře již připraveny rovou k efektivnímu nalakování)  Shellac samostaně (  frézkama se musí nehet připravit-očistit a upravit  k nanesení laku)