Prodlužování řas

12.02.2019

 K dispozici jsou i kamínky swarowski, ombre řasy.


Prodlužování řas metodou řasa na řasu

Řasy Grace Beauty jsou vyrobeny tak, aby byly co nejlehčí a nezatěžovaly svou vahou řasy přírodní. Jestliže je prodloužení řas provedeno profesionálem nemůže k poškození přírodních řas dojít, protože jenom on ví jakou délku a tloušťku řas vám může aplikovat vzhledem ke kvalitě vašich řas přírodních. Díky jedinečným vlastnostem a té nejlepší přilnavosti  lepidla vám umělé řasy budou držet po celou dobu růstového cyklu. Vyžadujete-li aby řasy vypadaly stále skvěle je vhodné po 3 - 4 týdnech pravidelné doplnění.  Umělé řasy společnosti Grace Beauty nevyžadují žádnou speciální domácí péči. Pouze prvních 24 hodin se vyvarujte nadměrné vlhkosti, slunění nebo dotýkání aplikovaných řas rukama. Před aplikací si  můžete obarvit vlastní řasy. Tuto proceduru je důležité podstoupit alespoň 2 dny před samotným prodlužováním řas. Lepidla jsou vyráběna Německu společností, která se specializuje na produkci adheziv používaných v lékařství.  Samozřejmostí je, že všechny tyto výrobky jsou zdravotně nezávadné a testované Státním zdravotním ústavem v Praze.  Jestliže už  máte aplikovány umělé řasy není potřeba řasy ještě líčit. Jsou samy o sobě výrazné. Trváte-li na ještě výraznějším vzhledu prodloužených řas doporučujeme v každém případě používat řasenky pro prodloužené řasy.  Ve své podstatě je to coating, který obsahuje černé pigmenty (tzn. řasy urovná, zafixuje, ochrání lepený spoj a zvýrazní řasy). Řasenka je vodou smývatelná a každý večer je důležité ji odstranit. Jestliže si oči líčíte (stíny, linky), pak vždy používejte přípravky, které jsou určené k odlíčení umělých řas. Tzn. ty co neobsahují olej. Jedině tak si můžete být jistá, že umělé řasy nepoškodíte. Určitě se tato metoda hodí i pro velmi řídké řasy, jelikož řasy nejenom prodlužujeme, ale též zahušťujeme. délka aplikace:-extra hustý vzhled (85-120řas)  - cca  120-150min dle hustoty vašich řas, -doplnění    - cca 90-120min. 


Tato bezkonkurenční metoda spočívá v aplikaci speciálních syntetických řas různých délek na jednotlivé přírodní řasy klientky a to speciálním lepidlem, které vytváří velmi odolné, flexibilní a neviditelné spojení. Díky tomu se můžete beze strachu oddávat jakýmkoliv aktivitám a sportům včetně plavání a návštěvy sauny. Takto prodloužené řasy jsou k nerozeznání od přírodních řas a žádným způsobem nezatěžují vaše přírodní řasy, které přirozeně rostou a obměňují se. Jakmile přírodní řasa vypadne, uvolní se se sní i řasa umělá - čili ta prodloužená. Na tomto místě poté vyroste řasa nová, která se při doplnění opět prodlouží. Jedná se o velmi pohodlný, efektivní a dlouhotrvající způsob prodloužení řas. Aplikace se nemusíte obávat, oči jsou chráněny, nepatrné množství lepidla se nanáší pouze na řasu a ihned uschne.

pár pravidel po aplikaci se kterými musíte počítat

  • je důležité přijít nenalíčená a prvních 24 hodin po prodloužení se vyhnout kontaktu s vodou a do 48 hodin se vyhnout kontaktu s párou (sauna)

  • denně řasy pročesávat kartáčkem, který dostanete 

  • na oční okolí používat pouze speciální odličovadlo a velmi jemně odličovat pokud možno mimo řasy

  • vyhnout se mechanickému působení na prodloužené řasy: mnutí oka, spaní hlavou v ploštáři, utírání očí ručníkem-mnutí.. jen ručník přiložit k řasám, voda se sama vsákne do ručníku

  • nepoužívat řasenku, případně pouze speciální řasenku, ale je to zbytečné, řasy jsou nádherné 

  • řasy jsou odolné vůči vodě, saunování a solárku a jsou vhodné k dennímu nošení ve všech ročních obdobích. 

fotogalerie v přípravě....