Prodlužování řas

01.09.2023

Prodlužování řas 

Tato metoda spočívá v aplikaci speciálních syntetických řas různých délek na jednotlivé přírodní řasy klientky a to speciálním lepidlem, které vytváří velmi odolné, flexibilní a neviditelné spojení. Díky tomu se můžete beze strachu oddávat jakýmkoliv aktivitám a sportům včetně plavání a návštěvy sauny. Takto prodloužené řasy jsou k nerozeznání od přírodních řas a žádným způsobem nezatěžují vaše přírodní řasy, které přirozeně rostou a obměňují se. Jakmile přírodní řasa vypadne, uvolní se se sní i řasa umělá - čili ta prodloužená. Na tomto místě poté vyroste řasa nová, která se při doplnění opět prodlouží. Jedná se o velmi pohodlný, efektivní a dlouhotrvající způsob prodloužení řas. Aplikace se nemusíte obávat, oči jsou chráněny, nepatrné množství lepidla se nanáší pouze na řasu a ihned uschne.

Vyžadujete-li aby řasy vypadaly stále skvěle je vhodné po 3 - 4 týdnech pravidelné doplnění. Prvních 24 hodin po aplikaci se vyvarujte nadměrné vlhkosti, slunění nebo dotýkání aplikovaných řas rukama. Před aplikací si  můžete nechat obarvit vlastní řasy, aby efekt horních i spodních řas byl sladěn.  Tuto proceduru je důležité podstoupit alespoň 2 dny před samotným prodlužováním řas. Jestliže už  máte aplikovány umělé řasy není potřeba řasy ještě líčit. Jsou samy o sobě výrazné. Jestliže si oči líčíte (stíny, linky), pak vždy používejte přípravky, které jsou určené k odlíčení umělých řas. (možno zakoupit ve studiu)  Tzn. ty co neobsahují olej. Jedině tak si můžete být jistá, že umělé řasy nepoškodíte. Určitě se tato metoda hodí i pro velmi řídké řasy, jelikož řasy nejenom prodlužujeme, ale též zahušťujeme. délka aplikace:-extra hustý vzhled (85-120řas)  - cca  120-150min dle hustoty vašich řas, -doplnění    - cca 90-120min. 

Řasy i lepidlo používám od Glamour lashes a Violet lashes ,Grace Beauty.

Před každou aplikací používám hlavně u velmi citlivých klientek sérum od Ester - Esterlash... toto kouzelné sérum dokáže oční víčko zklidnit a většinou nedochází k žádné alergické reakci. Na toto sérum mám i osobní vzpomínku, protože jsem byla dá se říct u začátků ... .. Ester je má kamarádka, ke které sama na řasy chodím. pár pravidel po aplikaci se kterými musíte počítat

  • je důležité přijít nenalíčená a prvních 24 hodin po prodloužení se vyhnout kontaktu s vodou a do 48 hodin se vyhnout kontaktu s párou (sauna)

  • denně řasy pročesávat kartáčkem, který dostanete 

  • na oční okolí používat pouze speciální odličovadlo a velmi jemně odličovat pokud možno mimo řasy

  • vyhnout se mechanickému působení na prodloužené řasy: mnutí oka, spaní hlavou v ploštáři, utírání očí ručníkem-mnutí.. jen ručník přiložit k řasám, voda se sama vsákne do ručníku

  • nepoužívat řasenku, případně pouze speciální řasenku, ale je to zbytečné, řasy jsou nádherné 

  • řasy jsou odolné vůči vodě, saunování a solárku a jsou vhodné k dennímu nošení ve všech ročních obdobích.